Kolejka 1 - 26-27 sierpnia |
Pauza: Wodnik Uścimów. | |||
Gigant Przytoczno | 8-5 | LKS Serniki | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 3-4 | LKS Michów | |
Flis Leszkowice | 1-2 | Kadet Lisów | |
GKS Abramów | 3-1 | Vir Dorohucza | |
Perła Rokitno | 3-3 | Czarni Pliszczyn |
Kolejka 2 - 3 września |
Pauza: Czarni Pliszczyn. | |||
Vir Dorohucza | 2-3 | Perła Rokitno | |
Kadet Lisów | 1-1 | GKS Abramów | |
LKS Michów | 7-0 | Flis Leszkowice | |
LKS Serniki | 2-5 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Wodnik Uścimów | 1-1 | Gigant Przytoczno |
Kolejka 3 - 10 września |
Pauza: Gigant Przytoczno. | |||
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 2-1 | Wodnik Uścimów | |
Flis Leszkowice | 4-2 | LKS Serniki | |
GKS Abramów | 1-1 | LKS Michów | |
Perła Rokitno | 6-0 | Kadet Lisów | |
Czarni Pliszczyn | 3-0 | Vir Dorohucza |
Kolejka 4 - 17 września |
Pauza: Vir Dorohucza. | |||
Kadet Lisów | 0-3 | Czarni Pliszczyn | |
LKS Michów | 1-1 | Perła Rokitno | |
LKS Serniki | 6-3 | GKS Abramów | |
Wodnik Uścimów | 4-0 | Flis Leszkowice | |
Gigant Przytoczno | 3-1 | LKS Biskupice (k. Świdnika) |
Kolejka 5 - 24 września |
Pauza: LKS Biskupice (k. Świdnika). | |||
Flis Leszkowice | 1-6 | Gigant Przytoczno | |
GKS Abramów | 1-5 | Wodnik Uścimów | |
Perła Rokitno | 3-2 | LKS Serniki | |
Czarni Pliszczyn | 1-0 | LKS Michów | |
Vir Dorohucza | 7-2 | Kadet Lisów |
Kolejka 6 - 1 października |
Pauza: Kadet Lisów. | |||
LKS Michów | 6-0 | Vir Dorohucza | |
LKS Serniki | 1-4 | Czarni Pliszczyn | |
Wodnik Uścimów | 2-2 | Perła Rokitno | |
Gigant Przytoczno | 4-2 | GKS Abramów | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 3-0 | Flis Leszkowice | 0 |
(wo) |
Kolejka 7 - 8 października |
Pauza: Flis Leszkowice. | |||
GKS Abramów | 2-2 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Perła Rokitno | 5-0 | Gigant Przytoczno | |
Czarni Pliszczyn | 0-0 | Wodnik Uścimów | |
Vir Dorohucza | 0-2 | LKS Serniki | |
Kadet Lisów | 1-5 | LKS Michów |
Kolejka 8 - 15 października |
Pauza: LKS Michów. | |||
LKS Serniki | 0-5 | Kadet Lisów | |
Wodnik Uścimów | 3-2 | Vir Dorohucza | |
Gigant Przytoczno | 0-6 | Czarni Pliszczyn | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 0-2 | Perła Rokitno | |
Flis Leszkowice | 1-2 | GKS Abramów |
Kolejka 9 - 22 października |
Pauza: GKS Abramów. | |||
Perła Rokitno | 3-1 | Flis Leszkowice | |
Czarni Pliszczyn | 3-1 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Vir Dorohucza | 2-0 | Gigant Przytoczno | |
Kadet Lisów | 3-3 | Wodnik Uścimów | |
LKS Michów | 15-0 | LKS Serniki |
Kolejka 10 - 29 października |
Pauza: LKS Serniki. | |||
Wodnik Uścimów | 1-3 | LKS Michów | |
Gigant Przytoczno | 1-2 | Kadet Lisów | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 1-0 | Vir Dorohucza | |
Flis Leszkowice | 1-1 | Czarni Pliszczyn | |
GKS Abramów | 1-3 | Perła Rokitno |
Kolejka 11 - 5 listopada |
Pauza: Perła Rokitno. | |||
Czarni Pliszczyn | 4-0 | GKS Abramów | |
Vir Dorohucza | 4-1 | Flis Leszkowice | |
Kadet Lisów | 2-1 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
LKS Michów | 3-1 | Gigant Przytoczno | |
LKS Serniki | 6-5 | Wodnik Uścimów |
Kolejka 12 - 15 kwietnia |
Pauza: Wodnik Uścimów. | |||
LKS Serniki | 6-3 | Gigant Przytoczno | |
LKS Michów | 1-2 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Kadet Lisów | 2-2 | Flis Leszkowice | |
Vir Dorohucza | 4-1 | GKS Abramów | |
Czarni Pliszczyn | 1-3 | Perła Rokitno |
Kolejka 13 - 22 kwietnia |
Pauza: Czarni Pliszczyn. | |||
Perła Rokitno | 3-2 | Vir Dorohucza | |
GKS Abramów | 1-6 | Kadet Lisów | |
Flis Leszkowice | 1-5 | LKS Michów | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 3-2 | LKS Serniki | |
Gigant Przytoczno | 5-1 | Wodnik Uścimów |
Kolejka 14 - 29 kwietnia |
Pauza: Gigant Przytoczno. | |||
Wodnik Uścimów | 2-1 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
LKS Serniki | 7-3 | Flis Leszkowice | |
LKS Michów | 6-3 | GKS Abramów | |
Kadet Lisów | 0-3 | Perła Rokitno | |
Vir Dorohucza | 0-2 | Czarni Pliszczyn |
Kolejka 15 - 3 maja |
Pauza: Vir Dorohucza. | |||
Czarni Pliszczyn | 2-1 | Kadet Lisów | |
Perła Rokitno | 2-0 | LKS Michów | |
GKS Abramów | 7-3 | LKS Serniki | |
Flis Leszkowice | 5-1 | Wodnik Uścimów | |
lub 2-3 | |||
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 5-1 | Gigant Przytoczno |
Kolejka 16 - 6 maja |
Pauza: LKS Biskupice (k. Świdnika). | |||
Gigant Przytoczno | 6-0 | Flis Leszkowice | |
Wodnik Uścimów | 5-0 | GKS Abramów | |
LKS Serniki | 2-3 | Perła Rokitno | |
LKS Michów | 3-7 | Czarni Pliszczyn | |
Kadet Lisów | 3-2 | Vir Dorohucza |
Kolejka 17 - 13 maja |
Pauza: Kadet Lisów. | |||
Vir Dorohucza | 0-1 | LKS Michów | |
Czarni Pliszczyn | 5-1 | LKS Serniki | |
Perła Rokitno | 3-1 | Wodnik Uścimów | |
GKS Abramów | 3-9 | Gigant Przytoczno | |
Flis Leszkowice | 1-3 | LKS Biskupice (k. Świdnika) |
Kolejka 18 - 20 maja |
Pauza: Flis Leszkowice. | |||
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 5-1 | GKS Abramów | |
Gigant Przytoczno | 1-2 | Perła Rokitno | |
Wodnik Uścimów | 3-3 | Czarni Pliszczyn | |
LKS Serniki | 4-2 | Vir Dorohucza | |
LKS Michów | 7-2 | Kadet Lisów |
Kolejka 19 - 27 maja |
Pauza: LKS Michów. | |||
Kadet Lisów | 1-3 | LKS Serniki | |
Vir Dorohucza | 0-5 | Wodnik Uścimów | |
Czarni Pliszczyn | 5-1 | Gigant Przytoczno | |
Perła Rokitno | 4-1 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
GKS Abramów | 6-1 | Flis Leszkowice |
Kolejka 20 - 3 czerwca |
Pauza: GKS Abramów. | |||
Flis Leszkowice | 0-3 | Perła Rokitno | |
(wo) | |||
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 1-4 | Czarni Pliszczyn | |
Gigant Przytoczno | 3-4 | Vir Dorohucza | |
Wodnik Uścimów | 3-1 | Kadet Lisów | |
lub 3-0 | |||
LKS Serniki | 3-5 | LKS Michów |
Kolejka 21 - 10 czerwca |
Pauza: LKS Serniki. | |||
LKS Michów | 6-3 | Wodnik Uścimów | |
Kadet Lisów | 4-1 | Gigant Przytoczno | |
Vir Dorohucza | 2-2 | LKS Biskupice (k. Świdnika) | |
Czarni Pliszczyn | 11-0 | Flis Leszkowice | |
Perła Rokitno | 12-4 | GKS Abramów |
Kolejka 22 - 17 czerwca |
Pauza: Perła Rokitno. | |||
GKS Abramów | 1-7 | Czarni Pliszczyn | |
Flis Leszkowice | 0-2 | Vir Dorohucza | |
LKS Biskupice (k. Świdnika) | 2-1 | Kadet Lisów | |
Gigant Przytoczno | 0-18 | LKS Michów | |
w Michowie, Gigant gospodarzem | |||
Wodnik Uścimów | 1-0 | LKS Serniki |